strona główna  |  e-mail  |  kontakt   |  szukaj  

 

 

 

 


 

 
Typy licencji

PARTsolutions istnieje w kilku pakietach licencyjnych, które różnią się przede wszystkim sposobem wykorzystania oraz ceną.

 


Wersja STANDARD

Wersja STANDARD jest wersją licencyjną, służącą do jednorazowego użytku  na jednym konkretnym komputerze. Klucz licencyjny jest generowany przez dostawcę na podstawie dostarczonego klucza sprzętowego albo adresu sieciowego (MAC). Wymaga się tak jak poprzednio podpisanie umowy EULA.

 

Licencja sieciowa (FLOATING)

Licencja sieciowa umożliwia wykorzystanie konkretnej ilości licencji w sieci komputerowej jednej firmy, niezależnie od ilości stanowisk komputerowych.

Także np. dwie licencje pływające umożliwiają dwóm dowolnym konstruktorom pracować w firmie jednocześnie.

Chodzi tu o najwygodniejszy, licencyjny wariant, umożliwiający praktyczne wykorzystanie przy współpracy zespołowej ( części, zapisanie własnych części, wspólne dojście do działu „historia” czy też „ulubione” itp. )

 


DEMO

Istnieją 2 typy bezpłatnej demowersji

W pierwszym wypadku chodzi tu tzw. Prewiew DEMO. Jest to wersja na jedynym CD, która zawiera własne, graficzne pogranicze oraz kilka katalogów. Jedną z zalet jest to, że tą wersję można spuścić bezpośrednio z CD bez poprzedniej instalacji, nie trzeba mieć zainstalowany żadny system CAD. Ale z tego wypływa pewne ograniczenie . W tej wersji nie można importować części do systemu CAD ani w momencie jego zainstalowania.

Do dyspozycji jest także funkcjonujące DEMO wyrobu, wymagające instalację intgrowaną do CAD a umożliwiające pełnowartościowy import części. DEMO jest właśnie pewną modyfikacji wersji STANDARD, funkcjonalnie ograniczoną do 30 dni. Zazwyczaj instaluje się jeszcze 2-3 katalogi wybranych firm.

Ta demowersja z reguły jest instalowana  osoboście przez sprzedawcę na wybrany komputer po poprzednim podpisaniu Demo User Licencee Agreement (DULA).

Chcecie  DEMO ? Starczy wypełnić wypełnić następujący formularz :


Nazwisko i imie:
E-mail:
Adres:
Telefon: