strona główna  |  e-mail  |  kontakt   |  szukaj  

 

 

 

 


 

 
PARTsolutions - właściwości i opis

PARTsolutions jest programem użytkowym w formie katalogu, przeznaczonym dla przeszło 30 różnych 3D i 2D systemów CAD na platformach Windows i UNIX. Głównym obszarem zastosowania jest korzystanie z katalogów części znormalizowanych  oraz z katalogów elementów produkowanych standartowo  przez około 200 producentów.

Istotną właściwością PARTsolutions jest jego zdolność importu pojedynczych części albo całego zestawu do systemu CAD w naturalnym kształcie, co w praktycznym zastosowaniu  przynosi wiele korzyści, w odróżnieniu od importu z powszechnych formatów (DXF, STEP itp.).

Oprócz podstawowego środowiska katalogów PARTdataManager, z których można korzystać za pomocą toolbaru albo menu- prosto z używanego systemu CAD, PARTsolutions zawiera także szereg dalszych narzędzi. Chodzi tu o narzędzia służące do generowania połączeń gwintowych PARTconnection, narzędzia do tworzenia wałów oraz kompleksowych części rotacyjnego charakteru  PARTshaft, następnie generator spisu materiału PARTbom, a szereg dalszych komponentów używanych np. w administracji tego właśnie systemu katalogowego.

 

Do ściągnięcia mamy podręcznik PARTsolutions- First steps  (4,7 MB, 33 stron, angl.)